Hizmetlerimiz

İşletmenizin dijital dünyada var oluş amacını biliyoruz. Dijital pazarlama ortaklığımız ile hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

🔸Markanızın Bilinirliğini artırmak mı istiyorsunuz?
🔸Ürün satışınızı artırmak mı istiyorsunuz?
🔸 Web sitenizin trafiğini artırarak üyelik veya başvuru mu almak istiyorsunuz?
🔸Web sitenizin trafiğini artırarak reklam geliri mi elde etmek istiyorsunuz?
🔸 İşletmenizin konumunun, iletişim bilgilerinin ulaşılabilir olmasını mı istiyorsunuz?

Markanızı hem gerçek hemde dijital dünyada ileri taşıyacak reklam, pazarlama ve içerik hizmetlerini sunmaktayız. Dijital dünyanın sınırsız büyüklüğünde doğru hedef kitle ve mecralara göre markanıza uygun stratejik planlamalar oluşturur, işletmenizin dijital medyadaki ilerleyişine destek oluruz.

Yeniden Pazarlama-Dönüşüm Reklamları

Dönüşüm reklamları, web siteniz veya sosyal medya hesaplarınız ile daha önce etkileşimde bulunmuş olan kullanıcılara ulaşmanın bir yoludur.

Yeniden pazarlama, pazarlama yatırımının geri dönüşünü artırmak için çok önemli bir araçtır çünkü kullanıcılar genellikle belirli bir reklam sıklığı elde ettikten sonra karar verirler. Örneğin, bir kampanya oluşturursunuz ve web sitenize 20’si satın alan 1000 ziyaretçi getiriyorsunuz. Kalan 980 kişi ayrıldı ve verdiğiniz reklamı unuttu. Bu 980 kişiye diğer web sitelerine göz attığınızda reklam gösteriyorsunuz ve onların sizi tekrar hatırlamasını sağlıyorsunuz. Örneğin içlerinden 20 kullanıcının daha bu yöntemle ürünü satın almasını sağlayarak ayırdığınız reklam bütçesi ile elde ettiğiniz geliri iki katına çıkarmış olursunuz. Dönüşüm reklamları için bütçenize ekleyeceğiniz rakam ile aldığınız verimlerin istatistikleri kıyaslandığında, dönüşüm reklamlarının ne kadar mantıklı bir yatırım olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Dönüşüm reklamlarının getirisi yadsınamaz düzeyde iken bu pazarlama yöntemi sadece reklam vermek demek değildir. En önemli hususlardan biri ise dönüşüm izlemeyi doğru yapmaktır. Eğer bir sosyal medya uzmanı ile çalışıyorsanız doğru dönüşüm izleme stratejisi ile daha verimli dönüşler alabilirsiniz.

Google Ads Reklamları

Google Ads Arama Ağı Reklamları

Google Arama Ağı reklamlarında, anahtar kelimelerinizden biri ile alakalı aramalar yapıldığında arama sonuçlarının yanında gösterilebilir.

Alışveriş, YouTube ve görüntülü reklamlar

Doğru hedef kitleye doğru mecralar aracılığıyla görsel veya video içerikleri üzerinden ulaşmayı hedefler.

Sosyal Medya Reklamları

2.2 milyar aktif kullanıcısı olan Facebook ve 1 milyar aktif kullanıcısı olan Instagram, günümüzde en çok kullanılan sosyal ağ platformlarıdır. Sosyal medya platformları olmanın yanı sıra, Facebook ve Instagram, müşteriler ve işletmeler arasında bağlantı kurmada önemli bir rol oynamaktadır. Günümüzde farklı alanlardan birçok şirket, geniş bir kitleyi çekmek, marka bilinirliğini artırmak, web sitesi trafiğini artırmak, satış faaliyetlerini desteklemek ve artırmak gibi farklı alanlarda fayda sağlayabilen Facebook ve Instagram reklamlarını kullanmayı seviyor.

Facebook, İnstagram, Twitter, Linkedin gibi sosyal mecralarda, bu mecrayı kullanan kitle arasından potansiyal müşterilerinizi bulup reklam verilir. Özellikle 2016 yılından günümüze kadar kulanılan en fazla reklam türleri sosyal medya reklarıdır.

Profesyonel sostay medya reklam danışmanlığı almanız sizin daha etkili reklamlar vermenize, doğru hedef kitleye ulaşmanıza ve gelirinizi artırmayı sağlar.

Arama Motoru Optimizasyonu-SEO

SEO, web sitelerinin belirlenen anahtar kelimelerde arama motorlarında daha üst sıralarda çıkarak, aranan kelime veya kelime gruplarında arama trafiğinden maksimum ziyaretçiye ulaşmayı hedefler. Her geçen gün yeni açılan websiteler yada pazarı payaştığınız rakipler dijital dünyada öne çıkmayı zorunlu kılmıştır. internet projelerini işe uygun hale getirebilir, belirli kurallar ile arama motorlarına uygun hale getirebilir ve siteyi aramalarda daha üst sıralara çıkarabiliriz. Sitenizi üst sıralara çıkarmak için SEO’ya hakim sosyal medya uzmanı ile çalışmak sizi ön plana çıkaracaktır.

SEO çalışmalarında neler yapılır ?

🔸Site içi SEO
🔸Metin-Görsel Optimizasyonu
🔸Kullanıcı Dostu Web Sitesi
🔸Site dışı SEO
🔸Site Hızı ve Kod Yapısı
🔸Backlink